VÁNOČNÍ KURZY

Každý rok se nás ptáte, jestli uděláme nějaké kurzy. Tak jsme se do toho vrhli a tady jsou! Těšit se můžete na pořádnou tvořivou divočinu, příjemné prostředí žižkovské kavárny My Coffee Story (Štítného 8, Praha 3) a nádherné dekorace plné rozmanitosti přírody, které si odnesete domů. 

Neumíte dobře česky? Nevadí, domluvíme se anglicky. 

CENA: 

Cena jednoho kurzu je 1 500 Kč. Jeden vám nestačí? To celkem chápeme, je to návykové - takže na každý další kurz vám dáme 20% slevu! V ceně je kromě odborného vedení při výrobě a materiálu zahrnuto také báječné občerstvení z kuchyně My Coffee Story po celou sobu trvání kurzu.

KAPACITA:

Abychom se vám mohli individuálně věnovat, přijímáme na každý termín kurzu maximálně 10 účastníků.PLATBA A REZERVACE:

Potvrďte svou účast přihlášením na email na lucie@green-decor.cz, na FB nebo tady přes formulář a zaplacením ceny daného kurzu na účet 670100-2208848966/6210. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO a DATUM.STORNO PODMÍNKY:

Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit, své místo může převést na jinou osobou. Platba není vratná. Green Decor si vyhrazuje právo na zrušení kurzu, pokud nebude naplněna kapacita v minimálním počtu 8 osob či v případě jiné nepředvídatelné události. V takovém případě bude nabídnut jiný termín nebo vrácena částka v celé výši. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

PŘIHLÁŠKA ZDE