NAKUPUJETE U NÁS PRAVIDELNĚ NEBO SE NA TO CHYSTÁTE? POŘIĎTE SI SVOU ZÁKAZNICKOU KARTU.

Co získáte:

  • 5 % slevu na veškerý sortiment a ještě výhodnější ceny v našem e-shopu
  • každý desátý nákup 30 % slevu na řezané květiny
  • speciální nabídky jen pro vás
  • přehled o novinkách

 

Podmínky:

Každý zákazník, který se při nákupu v kamenné prodejně prokáže platnou zákaznickou kartou, má nárok na odečtení 5% slevy z celkové ceny nákupu. 5% sleva se vztahuje na veškeré nabízené zboží. Minimální cena nákupu není stanovena, ale slevu je možno uplatnit jen jednou za den. Každý nákup potvrdí obsluha datem a obtiskem razítka do jednotlivých polí na kartě.

Každý zákazník, který se při nákupu v kamenné prodejně prokáže platnou zákaznickou kartou s potvrzenými předchozími devíti nákupy, má nárok na 30% slevu na řezané květiny. Zákazníkovi, který nechce tuto slevu v dané chvíli uplatnit, nabídne obsluha založení karty nové a opětovné čerpání 5% slevy. Původní karta se slevou 30% na řezané květiny zůstává v platnosti do konce daného roku a zákazník ji může použít později. Slevu uplatňovanou na základě zákaznické karty nelze sčítat s jinými slevami, zvýhodněnými nabídkami ani s 30% slevou z předchozí karty zůstávající v platnosti. Karta je platná a lze na ni uplatňovat slevy po dobu jednoho roku od data získání prvního obtisku.

Kartu, se kterou již desetkrát nakupovalo (tzn. obsahuje 10 obtisků), si obsluha nechá a obratem nabídne zákazníkovi novou.

Zákazník, který v žádosti o vydání zákaznické karty uvedl také svou emailovou adresu, získává automaticky svůj zákaznický účet v e-shopu www.green-garden.cz, do kterého se může přihlásit svým emailem a heslem. Heslo je jedinečný kód uvedený na zákaznické kartě, po prvním přihlášení může zákazník heslo změnit a zvolit si svoje vlastní. Zákazník přihlášený ke svému zákaznickému účtu pak může nakupovat online s 5% slevou (zobrazují se mu již snížené ceny produktů) a vybírat z kompletního sortimentu e-shopu. Za online nákup může zákazník získat razítko do své karty jen v případě, že si jej osobně vyzvedne v kamenné prodejně.

zk